Nowe regularne połączenie Spedcont

Biuro obsługi klienta

T +48 58 665 63 00 bok@spedcont.pl

 

Gabriela Potrykus

Koordynator BOK

T +48 609 117 794 gabriela.potrykus@spedcont.pl

Pion operacyjny

Michał Gawin

Dyrektor ds. operacyjnych 

T +48 609 599 111 

michal.gawin@spedcont.pl

Pion operacyjny

Ireneusz Marczak

Kierownik ds. kolei

T +48 661 901 123 ireneusz.marczak@spedcont.pl

Kamil Adamiak

Kierownik ds. transportu

T +48 607 380 563 kamil.adamiak@spedcont.pl

Pion techniczny

Grzegorz Hejduk

Dyrektor ds. technicznych

T +48 601 151 539 grzegorz.hejduk@spedcont.pl

SPRZEDAŻ I DZIERŻAWA KONTENERÓW

Marta Grzanka

T +48 516 013 524 marta.grzanka@spedcont.pl

Terminal kontenerowy - SPEDCONT Łódź

Dyspozytornia

(Nd 22:00-14:00 Sb)

T + 48 661 907 243, +48 42 613 74 90

tklodz@spedcont.pl

 

Terminal kontenerowy - SPEDCONT Warszawa

 

T +48 22 836 53 36 tkwarszawa@spedcont.pl

Spedycja Całopojazdowa-Kontenerowa

 

T +48 42 613 74 61 spedycja@spedcont.pl

Kontakt

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

ul. Tomaszowska 60,

93-235 Łódź

 

T +48 42 613 74 00

F +48 42 613 74 11

spedcont@spedcont.pl

 

KRS 0000150830

NIP 726 00 37 570

REGON 470853046

 

Kapitał zakładowy:

5 118 000 PLN opłacony w całości

 

Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście

XX Wydział Krajowego Rejestru

Sądowego I Sekcja

Formularz






Certyfikaty