Nowe regularne połączenie Spedcont

Biuro obsługi klienta

T +48 42 613 74 23 bok.lodz@spedcont.pl

 

Monika Kuchta

Kierownik Biura Obsługi Klienta

T +48 722 070 917 monika.kuchta@spedcont.pl

Pion operacyjny

Marcin Sidorowicz

Kierownik ds. Transportu Intermodalnego 

T +48 516 014 030 

marcin.sidorowicz@spedcont.pl

Pion operacyjny

Ireneusz Marczak

Kierownik ds. kolei

T +48 661 901 123 ireneusz.marczak@spedcont.pl

 

Pion techniczny

Grzegorz Hejduk

Dyrektor ds. technicznych

T +48 601 151 539 grzegorz.hejduk@spedcont.pl

SPRZEDAŻ I DZIERŻAWA KONTENERÓW

 

T +48 516 013 524 kontenery@spedcont.pl

Terminal kontenerowy - SPEDCONT Łódź

Dyspozytornia

(Nd 22:00-14:00 Sb)

T + 48 661 907 243, +48 42 613 74 90

tklodz@spedcont.pl

 

Spedycja Samochodowa

Marcin Saternus

Koordynator ds. spedycji

T +48 663 133 233 marcin.saternus@spedcont.pl

Kontakt

Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o.

ul. Tomaszowska 60,

93-235 Łódź

 

T +48 42 613 74 00

F +48 42 613 74 11

spedcont@spedcont.pl

 

KRS 0000150830

NIP 726 00 37 570

REGON 470853046

 

Kapitał zakładowy:

5 118 000 PLN opłacony w całości

 

Sąd Rejonowy Łódź-Śródmieście

XX Wydział Krajowego Rejestru

Sądowego I Sekcja

Formularz






Certyfikaty