Regularne połączenia LCL i FCL SPEDCONT
Codzienne połączenia

Media

Zapraszamy przedstawicieli mediów do współpracy merytorycznej z naszymi ekspertami oraz zachęcamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami o nas.

Kontakt dla mediów:

Joanna Więckowska

T +48 22 460 28 75

T +48 516 013 684

media@spedcont.pl

 

 

Administratorem podanych danych osobowych jest Spedycja Polska - SPEDCONT Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93 - 235) przy ulicy Tomaszowskiej nr 60. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iodo@spedcont.pl.

Podane dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytania lub w innych sprawach, w których zwraca się Pani/Pan do nas wykorzystując nasze dane kontaktowe lub dedykowany formularz. W przypadku pytania dotyczącego naszych usług odpowiedź może zawierać informację handlową.

Ma Pani/Pan prawo żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przenoszenia, ograniczenia ich przetwarzania jak również prawo do zgłoszenia sprzeciwu i prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez SPEDCONT znajduje się w Polityce prywatności.