Regularne połączenia LCL i FCL SPEDCONT
Codzienne połączenia

Operator suwnicy - Łódź

Opis stanowiska pracy:

  • praca na terminalu kontenerowym w Łodzi, na kabinowej suwnicy bramowej o wysokości około 15 metrów
  • praca w terenie (na placu kontenerowym)
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień kategorii SI w zakresie obsługi suwnic kontenerowych
  • min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • powierzone obowiązki muszą być wykonywane zgodnie z wymogami Transportowego Dozoru Technicznego
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • pełna sprawność psychoruchowa
  • umiejętność pracy w zespole
  • elastyczność i dyspozycyjność
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej firmie
  • możliwość długotrwałej współpracy w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • kartę Multisport
  • kartę paliwową
  • opiekę medyczną

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ. U. z 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.)".