Regularne połączenia LCL i FCL SPEDCONT
Codzienne połączenia

Specjalista ds. spedycji

OPIS STANOWISKA:

  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy w zakresie samochodowych przewozów kontenerowych
  • monitorowanie i kontrola realizacji zleceń transportowych
  • dbałość o wysoką jakość organizowanych transportów  oraz  ich terminowość
  • zarządzanie flotą przewoźników
  • kontrola kierowców
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z przewozem towarów
  • analiza i optymalizacja kosztów transportowych
  • nadzór nad dokumentacją spedycyjną
  • współpraca z działami Spółki

WYMAGANIA:

  • praktycznej wiedzy z zakresu realizacji usług transportowych
  • doświadczenia w realizacji zleceń spedycyjnych
  • znajomość zagadnień i procedur związanych z przewozami drogowymi
  • umiejętności planowania tras
  • umiejętności podejmowania szybkich i trafnych decyzji
  • dobrej znajomości Word, Excel
  • samodzielności w działaniu i decyzyjności
  • rozwiniętych kompetencji komunikacyjnych

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy
  • opiekę medyczną
  • kartę Multisport
  • kartę paliwową

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych (w tym dotyczących innych stanowisk) prosimy o przesłanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Tomaszowska 60, 93-235 Łódź na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych (w tym dot. innych stanowisk).”

Prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczą przetwarzania danych osobowych w procesie rekrutacji:

Informujemy, że Administratorem danych osobowych przetwarzanych w procesie rekrutacji jest Spedycja Polska SPEDCONT Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (93-235), przy ul. Tomaszowskiej 60.

Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji – dążenia do zawarcia umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO), a podstawą do ich przetwarzania w zakresie, w którym dane rekrutacyjne przetwarzane są w oparciu o wymagania prawa – jest Kodeks pracy (art. 6 ust. 1 lit. c) RODO). Podanie danych ma charakter dobrowolny, niemniej jednak podanie ich w niezbędnym zakresie może okazać się konieczne dla dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym.

Przesyłając swoje zgłoszenie zgadza się Pani / Pan na przetwarzanie przez  SPEDCONT danych osobowych zawartych w Pani / Pana zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Zgoda może zostać odwołana w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem Jeżeli nie chce Pani/ Pan abyśmy przetwarzali dodatkowe dane prosimy nie umieszczać ich w swoich dokumentach.

Informujemy, że w każdym momencie przysługuje Pani / Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu. Nie przekazujemy Pani / Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. Do podanych danych mają dostęp odbiorcy świadczący dla nas usługi z zakresu wsparcia prawnego i informatycznego.

Przesłane dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesu rekrutacyjnego, nie dłużej jednak niż przez 1 rok od dnia ich otrzymania przez Administratora. Niezależnie od powyższego, w przypadku wyrażenia przez Panią / Pana zgody na przetwarzanie przesłanych danych osobowych na potrzebę kolejnych rekrutacji, w tym dot. innych stanowisk, dane te przetwarzane będą przez okres lat 2.

W celu realizacji przysługujących uprawnień albo uzyskania dodatkowych informacji na temat przetwarzania danych osobowych prosimy o kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iodo@spedcont.pl.